بایگانی نویسنده: admin

آموزش قواعد روخوانی و روانخوانی قرآن را در «قرین‌النور» بیاموزید

13961214000776_PhotoL

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، کتاب «قرین‌النور» با موضوع آموزش قواعد روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم «همراه با تمارین ویژه کاربردی» به قلم فهیمه ایزدی و محمد رمضانی‌فرد منتشر شد. در این کتاب علاوه بر آموزش نکات کاربردی برای تلاوت کلام وحی، تمارین بسیاری در بخش‌های مختلف قرار داده شده است تا قرآن‌آموزان با استفاده از نکات کلیدی ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه زمان آزمون و ثبت‌نام ترم جدید دارتحفیظ القرآن الکریم ( واحد برادران )

dar05

اطلاعیه برنامه آزمونهای ترم تابستان  و ثبت نام ترم پاییز کلاسهای موسسه به شرح ذیل اعلام میگردد: *حفظ خردسالان : اتمام کلاسها ؛ دوشنبه ۲۰ شهریور *آزمون پایانی و  اعطای کارنامه ترم تابستان و ثبت نام ترم پاییز برای برای قرآن آزموان حفظ خردسالان: پس از پایان کلاسها، در روزهای سه شنبه ۲۱ شهریور و چهارشنبه ۲۲ شهریور، آزمون ها ... بیشتر بخوانید »

پیشینه اسلام در چین ، از انطباق فرهنگی تا ابداع هنری

617697_685

ه گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، پیشینه ورود اسلام به چین به سده‌های نخستین ظهور اسلام باز می‌گردد. در دوران حكومت سلسله تانگ در چین، دین اسلام با اعزام هیئتی به سرپرستی سعد بن ابی وقاص(از صحابه پیامبر و نخستین مسلمان واردشده به چین) از سوی عثمان، خلیفه وقت وارد چین شد. سعد بن ابی وقاص از شهر چانگان(شیان امروزی) پایتخت ... بیشتر بخوانید »

چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

616024_522

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به ارومیه، رقابت‌های چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از بعد از ظهر امروز ۱۱ شهریورماه آغاز می‌شود. این مسابقات با رقابت شرکت‌کنندگان در رشته‌های مدیحه‌سرایی و دعاخوانی آغاز می‌شود. براساس برنامه زمانی اعلام شده رقابت‌های این دو رشته امروز پایان می‌یابد. در این بخش و براساس برنامه اعلام شده ابتدا گروه تواشیح ... بیشتر بخوانید »

اعلام قرعه‌های رشته قرائت مسابقات سراسری قرآن کریم

610055_224

ه گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، قرعه‌های مرحله مقدماتی و نیمه‌نهایی رشته قرائت چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اعلام شد که بر اساس آن دو نوع قرعه در نظر گرفته شده است که برای مراحل اول و دوم این دوره از مسابقات تعریف شده است. رشته قرائت چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آقایان طی روزهای ۱۳ تا ... بیشتر بخوانید »