404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to fd.langall.com's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • fd.langall.com/org2414fc.txt (port 80)

بایگانی/آرشیو ماهانه: اسفند ۱۳۹۷

برنامه کلاس های قرائت در ترم بهار ۹۸

635416467660609311

به گزارش روابط عمومی دارتحفیظ القرآن الکریم، معاونت آموزش موسسه در اطلاعیه ای برنامه کلاس های قرائت در ترم بهار ۹۸ را اعلام کرد. بر اساس این گزارش، ترم بهار ۱۳۹۸ از ۱۷ فروردین ماه آغاز و تا ۳۱ خردادماه ادامه خواهد داشت و علاقمندان می توانند جهت ثبت نام  با مراجعه حضوری به موسسه از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۷ ... بیشتر بخوانید »

رهبر انقلاب در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری بیان کردند:لزوم بسیج حداکثری همه نیروها در مقابل تهاجم حداکثری دشمنان ایران

1255194_502

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌‎رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز، پنج‌شنبه، ۲۳ اسفندماه، در دیدار نمایندگان منتخب ملت در مجلس خبرگان رهبری، با تأکید بر ضرورت ایجاد یک گفتمان و فهم عمیق عمومی درباره «نوع و چگونگی مواجهه کشور و افراد مؤثر با چالشها و حوادث» به ... بیشتر بخوانید »

اعلام زمان بندی ثبت‌نام ترم بهار دارتحفیظ القرآن

1254701_790

به گزارش روابط عمومی موسسه دارتحفیظ القران الکریم؛ ثبت‌نام ترم بهار واحد آقایان مؤسسه دارتحفیظ القرآن الکریم طی بازه زمانی ۲۵ تا ۲۷ اسفندماه بعداز ظهرها از ساعت ۱۶ تا ۱۹ انجام می‌شود. دوره روخوانی و روان‌خوانی قرآن، فصیح‌خوانی، تجوید، صوت و لحن، مفاهیم، حفظ تخصصی، موضوعی و خردسالان و اذان ویژه گروه مختلف سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ... بیشتر بخوانید »