buywindows10key.com Buy Windows Product Key - OEM Windows 10, 8.1 Pro Keys, buy windows product keys today. We offer full support with every purchase. Instant download ! cheap Windows 10 Key Windows 10 Home Key cheap Office Professional Plus 2016 Key buy Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key sale

آموزش قواعد روخوانی و روانخوانی قرآن را در «قرین‌النور» بیاموزید

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، کتاب «قرین‌النور» با موضوع آموزش قواعد روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم «همراه با تمارین ویژه کاربردی» به قلم فهیمه ایزدی و محمد رمضانی‌فرد منتشر شد.

در این کتاب علاوه بر آموزش نکات کاربردی برای تلاوت کلام وحی، تمارین بسیاری در بخش‌های مختلف قرار داده شده است تا قرآن‌آموزان با استفاده از نکات کلیدی و تمارین مرتبط به خوبی با مباحث مطرح شده آشنا شوند.

 

 

همچنین در ابتدای این کتاب مقدمه‌ای به قلم استاد بهروز یاریگل قرار دارد که در بخشی از آن آمده است: «این بنده حقیر پس از بررسی و مطالعه اثر حاضر را بسیار مفید، قابل استفاده و مؤثر در امر آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم یافتم و امیداورم علاقه‌مندان و تشنگان فراگیری قرآن کریم سعی و تلاش کافی را در امر فراگیری این کتاب آسمانی مبذول فرمایند».

 

 

استفاده از نکات روانشناسی برای تربیت قرآن‌اموزان از نکات بارز کتاب «قرین النور» است. همچنین بهره‌گیری از روش کتابت رسم‌المصحف به خط استاد عثمان‌طه و آشنایی قرآن‌آموزان با این روش نگارش و علامت‌گذاری، بهره‌مندی احادیث معصومین(ع) در ابتدای هر درس با نظر همگام‌سازی موضوع کتاب و مضمون احادیث و سعی بر متناسب بودن موضوع حدیث با موضوع درس را می‌توان از ویژگی‌های این کتاب برشمرد.

 

 

به گزارش فارس، کتاب «قرین‌النور» در ۴ رنگ و ۱۷۶ صفحه به نگارش در آمده که با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان توسط انتشارات اسوه در پنج هزار نسخه به چاپ رسیده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


پنج + = 14

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>